10 Receptů, které by měla každá lenivá žena znát

enhanced-6293-1417712350-12

 

Nejlepší čokoládový dort je prostě bezkonkurenční. Hříšná čokoláda uvnitř i na povrchu.

Božské kynuté buchty chutnají jako od babičky. Tuhle absolutní klasiku se musíte naučit i vy.

Salát Caesar jsme pro vás připravili podle receptu nesmlouvavého šéfa Zdeňka Pohlreicha. Pěkně poctivě a podle původního receptu, s římským salátem a ančovičkovou zálivkou.

Pomalu pečená kachna vás dostane na kolena. Se zlatavou a křupavou kůrčičkou ozdobí nejen sváteční stůl.

Chilli con carne jsme v našem receptu obohatili o čtvereček čokolády, která jídlo promění v gurmánský zážitek. Skvělý tip na pálivou texaskou specialitu pro partu kamarádů.

Tvarohová bábovka vydrží vláčná několik dnů. To ale s největší pravděpodobností asi vůbec neotestujete… Kombinace tvarohu a citronové vůně je geniální.

Karbanátky dědy Bohouše se staly nedílnou součástí našich víkendových obědů. Jiné karbanátky už neděláme. Přidejte je do svého výběru těch nejlepších rodinných receptů i vy.

Špagety aglio e olio s krevetami máte uvařené během chvilky. Lehce pikantní italské těstoviny nezklamou hlavně v létě. Pokud vám mořské plody nejsou sympatické, vyzkoušejterecept minimalistický.

Vichyssoise osvěží v horkých dnech. Chlazená francouzská specialita se stala naší láskou na první ochutnání. Bude i vaší?

Božský svatební dort nepotřebuje komentář. Na obálce Apetitu se objevil v květnu 2006 a do jeho přípravy se pustila spousta z vás. Záplava svatebních fotografií nás překvapila a potěšila. Výjimečný dort pro výjimečnou příležitost.

Pokračujte na další stránce.

loading...